Ana Sayfa Hayatı Eserleri Makaleleri Kitap Sipariş Formu Basından Seçmeler Ansiklopediler
Mehmet Oruç Kimdir?
1953 yılında, “Akşemseddin hazretlerinin diyarı” olarak anılan Bolu’nun Göynük ilçesinde doğdu.
devamı...
 
Duyurular
"365 Gün Dua" kitabı 13. Baskısını yaptı
Arı Sanat yayın evi (0212 5204151) tarafından basılan Mehmet Oruç'un, okunacak günlük dualar ve üç aylar, mübarek gün ve geceler, surelerin faziletlerini ihtiva eden ve son bölümünde, duaların arapça asıllarının da verildiği kitap halkın beğenisi kazandı.
Kısa denebilecek bir zamanda 13 baskı yaptı.

“Huzurun Kaynağı Aile”
Ailenizin kitabı, “Huzurun Kaynağı Aile” kitabı 3. baskısını yaptı. İslama göre; Aile ve Kadının Önemi, Evlilik ve Hayatı, Çocuk Eğitimi konularının ele alındığı, MEHMET ORUǒun 570 sayfalık yeni kitabını Arı Sanat yayınevi ( 0212 520 4151) bastı. Kadın, erkek, çocuk ailenin her ferdinin okuması gereken bir kitap!


Kâinatın Efendisi
Peygamber Efendimizin hayatını ve güzel ahlâkını
en doğru şekilde, Kainâtın Efendisi kitabından öğrenebilirsiniz!
Arı Sanat Yayınve (0212 5204151)


OSMANLI HUKUKU
Değerli hukukçu, Prof. Dr. Ekrem Ekinci’nin, “OSMANLI HUKUKU” isimli yeni bir kitabı daha yayınlandı. Osmanlı hukukunu ve kaynağını, yani İslam Hukukunu, dünyaya örnek olan Osmanlı adaletinin işleyişini öğrenmek için güvenilir bir kaynak. Unutulmuş maziye ışık tutacak önemli bir eser. (Arı Sanat yayınevi, 0212 5204151) 

 
 
Felaket bölgesi "Güney Asya" nın eski günleri
 

Bugüne kadar üç kez gittiği ve her defasında küçük yaşta kızlarla cinsel ilişkiye girdiğini HAFTALIK dergisine itiraf eden Türk işadamı Uzakdoğu seyahatini tüm ayrıntılarıyla şöyle anlatıyor:

- Tayland’a sık sık gidiyormusunuz?

Bugüne kadar üç kez gittim.

- Siz de renkli Tayland geceleri için mi burayı tercih ediyorsunuz?

Geceleri açılan ünlü alışveriş pazarı Patpong’a gidiyorum. Go go barlarda, Taylandlı yüzlerce kız müşteri avına çıkıyor. Bar tezgahı üzerinde tangalı kızlar dans ederken ben içerek ortama ayak uydurmaya çalışıyorum.

- Kızlarla birlikte olmak için ne yapmalı?

Bardan beğendiğin kızla çıkmanın bir bedeli var. Bu da 1000 ile 1500 baht arasında değişiyor. Sadece go go barlar değil, şehirdeki birçok gece kulübü, hatta dünyaca ünlü Hard Rock Cafe’nin Bangkok şubesi de çocuk fahişelerle dolu. Kızlar çok rahat davranıyor. Kapıdan girer girmez boynunuza sarılıyor.

-Peki yaşları çok küçük olan bu kızlarla birlikte olmak sizi rahatsız etmiyor mu?

Aslında bunu aklıma getirmek istemiyorum. Tayland’ta fuhuş çok yaygın. Kızlar birkaç dolar için her türlü cinsel fanteziyi rahatlıkla kabul ediyor. Alan razı veren razı durumu....

- Bangkok dışında nerelere gidiyorsunuz?

Benim gibi orta yaşlı erkeklerin gözde mekanlarından biri de Pattaya. Orada da çekik gözlü, genç kızlar insana çok sıcak davranıyor. Hatta bazıları babası yaşındaki adamlarla liseli aşıklar gibi el ele dolaşıyor. Ben de orada masaj falan yaptırıyorum.

- Kızlarla sadece bir gecelik ilişkilere mi giriyorsunuz?

Doğrusu kızlar sadece tek gece için değil bir hafta hizmet etmek için de kiralanabiliyor. Ama ben tek gecelik ilişkiden yanayım. Çünkü kızlar uzun zaman birlikte olunca umut bağlıyorlar, onları yanınıza alacağınızı, ülkenize götürüp evleneceğinizi sanıyorlar.

- Kızlarla nasıl anlaşıyorsunuz?

Marketlerde bile satılan kitaplarda pazarlıkların İngilizce ve Tayland dilinde nasıl yapacağı anlatılıyor: “Bana içki ısmarlamalısın. Bardan birlikte çıkmak istiyorsan şu kadar ödemelisin. Gecelik ücretin ne kadar” gibi kalıp cümleleri kullarak anlaşıyoruz.

- Her seyahatinizde farklı kızlarla mı birlikte oluyorsunuz?

Evet ama ikinci gidişimdeki kızı unutamam.

- Onun diğerlerinden farkı neydi?

Diğerlerine göre çok pahalıydı. Satıcı 2000 baht(50 dolar) istedi.

- Neden?

Bakire olduğu için. Ama kızlığını bozup ona ortada bırakmaya kıyamadım.

- Yani cinsel ilişkiye girdiniz...

Evet. Ayrıca oral seks yapmak istedim. Ne isteğimi anlamadı, rahatsız oldu. Ama daha güçlü olduğum için çok direnemedi.

- Bütün bunları yaşarken aklınıza sizin de o yaşta bir kızınız olabileceği hiç gelmedi mi?

Şimdi benim ailemi bu konuya karıştırmayın. Ayrıca bu işi yapan tek Türk de ben değilim. Oraya giden bütün işadamları bu tür maceralar yaşıyor ama hepsi benim gibi açık sözlü davranıp size konuşmaz. Erkeklerin şehvet duygusunu dizginlenmesi çok zor. Ben de içimdeki şeytanı zaptedemedim o kadar...

ÇOCUK SEKS TİCARETİ

Son yıllarda Türk işadamlarının rağbet ettği bu sektörde liderlik Amerikalı erkeklerde. Kamboçya, Filipinler, Tayland ve Rosta Rika olmak üzere fakirliğin ve eğitimsizliğin yaygın olduğu ülkelere seks turizmi için akın eden bu insanların amacı, birkaç dolar karşılığında yaşları 13'ün altındaki çocuklarla her türlü cinsel fanteziyi yaşamak. Bu ülkelerde bedenlerini satan ya da satmaya zorlanan çoçuk sayısı iki milyonu aşıyor. Dünya çapında sekse işçisi olarak çalıştırılan çoçuk sayısı ise 10 milyonlarla ölçülüyor.

Bu organizasyonlar çoğunlukla internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Erkekler dört - beş dolar karşılığında Bangkok sokakları Uzadoğu'da adım başı Türk erkeklerine rastlanan yerlerin başında geliyor. Kimi zaman 240 kişilik erkek grubu, toplantı sonrası geceleri go go barlarda alıyor.

ELEKTRİKLİ ÇİTLER ARDINDA TECAVÜZ

Erkekler dört beş dolar karşılığında çocuklarla cinsel ilişki kuruyor. Paranın büyük bir bölümünü de satıcılar el koyuyor. Kimi otelerde ücrete çocuk seks işcisi dahil. Odaya gidince onu yatakta bekler halde buluyorsunuz. Çocuk satıcıları bakireleri özellikle tercih ediyorlar. çünkü onlar daha fazla para ediyor. Çocuk için ailelerin ellerine birkaç dolar sıkıştırmak yeterli. Satın alınan çocuklar bir yere kapatılıyor. Kaldıkları yerler elektrikli çitle çevriliyor. Kendilerini değersiz hissetmeleri için düzenli olarak tecavüz ediliyor.

(İmedya, 11.6.2004)

 

“HATTA HAYVANLARDAN DAHA AŞAĞIDIRLAR”

Yeryüzünde, insanoğlu kadar zararlı, tehlikeli, vahşi ikinci bir varlık yoktur. Vahşi hayvan dediğimiz hayvanların yaptığı zararlar bile insanın yaptığı vahşetlerin yanında çok hafif kalır. En vahşi hayvan bile karnı doyunca durur. Tabii şekilde cinsel ihtiyacını karşılayınca başka aşırılıklara, sapıklıklara yönelmez. Mesela, siz hiç hayvanlarda sapık (Homoseksüel) ilişki olduğunu duydunuz mu? Yine yetişken bir erkek hayvanın üç beş aylık dişi yavruya tecavüz ettiğini gördünüz mü, duydunuz mu? Görmezsiniz, duymazsınız. Çünkü evcil olsun, vahşi olsun her hayvan nerede duracağını, ne yapacağını bilir. Bunun ötesinde bir şey yapmaz.

Sınır tanımaz insan

Ya insanoğlu? Ne doyunca durmasını bilir ne de, tabii cinsi ihtiyacını normal bir şekilde karşılamasını. Tıka basa, midesini çatlatana kadar yemek insana ait bir marifet. Yine cinsi sapıklıkların her türlüsü insanoğluna ait bir vahşet. İnsanoğlu Cenab-ı Hakkın, bildirdiği sınırı aşınca, insanlıktan çıkıyor, hayvandan daha aşağı duruma düşüyor. Nitekim ayet-i kerimede, böyleleri için “Onlar hayvan gibidirler hatta hayvanlardan daha aşağıdırlar” buyurulmuştur.

Bunun çeşitli örneklerini hergün görüyoruz, yaşıyoruz. Geçenlerde, bir Türk iş adamı ile yapılan röportaj bu vahşetlerin ne safhaya geldiğini göstermesi bakımından çok ibretlidir. Bu kadarına da pes doğrusu dedirtecek cinsten bir iğrençlik. Türkiye de dahil pek çok ülkedeki insan olduklarını unutmuş zenginler, Tayland’daki fakir, çaresiz ailelerin 10-12 yaşlarındaki kız çocuklarının başına leş kargaları gibi üşüşmüş durumdalar. Bakınız bir iş adamımız yaptığı iğrençlikleri nasıl anlatıyor:

“Geceleri açılan ünlü alışveriş pazarı Patpong’a gidiyorum. Go go barlarda, Taylandlı yüzlerce kız çocuğu müşteri avına çıkıyor. Bar tezgahı üzerinde tangalı kızlar dans ederken ben içerek ortama ayak uydurmaya çalışıyorum.

Bardan beğendiğin kızla çıkmanın bir bedeli var. Bu da 1000 ile 1500 baht (20-25 dolar) arasında değişiyor. Sadece go go barlar değil, şehirdeki birçok gece kulübü, hatta dünyaca ünlü Hard Rock Cafe’nin Bangkok şubesi de çocuk fahişelerle dolu. Çocuklar çok rahat davranıyor. Kapıdan girer girmez boynunuza sarılıyor.

Tayland’ta fuhuş çok yaygın. Kızlar birkaç dolar için her türlü cinsel fanteziyi rahatlıkla kabul ediyor. Marketlerde bile satılan kitaplarda pazarlıkların İngilizce ve Tayland dilinde nasıl yapılacağı anlatılıyor: “Bana içki ısmarlamalısın. Bardan birlikte çıkmak istiyorsan şu kadar ödemelisin. Gecelik ücretin ne kadar?” gibi kalıp cümleleri kullanarak anlaşıyoruz.

Bu esnada kendi çocuklarım gözümün önüne gelmiyor değil. Ayrıca bu işi yapan tek Türk de ben değilim. Oraya giden bütün iş adamları bu tür maceralar yaşıyor ama hepsi benim gibi açık sözlü davranıp size konuşmaz. Erkeklerin şehvet duygusunu dizginlemesi çok zor. Ben de içimdeki şeytanı zaptedemedim o kadar... “

Seks işcisi çocuklar

Son yıllarda Türk iş adamlarının da rağbet ettiği bu sektörde liderlik Amerikalı erkeklerde. Kamboçya, Filipinler, Tayland ve Kosta Rika olmak üzere fakirliğin ve eğitimsizliğin yaygın olduğu ülkelere seks turizmi için akın eden bu insanların amacı, birkaç dolar karşılığında yaşları 13'ün altındaki çocuklarla her türlü cinsel fanteziyi yaşamak. Dünya çapında seks işçisi olarak çalıştırılan çoçuk sayısı ise 10 milyonun üzerinde.

Bu organizasyonlar çoğunlukla internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Bangkok sokakları Uzakdoğu'da adım başı Türk erkeklerine rastlanan yerlerin başında geliyor. Fiyatlar bazan 4-5 dolara kadar düşüyor.

Aracıların çocuk için ailelerin ellerine birkaç dolar sıkıştırmak yeterli. Satın alınan çocuklar bir yere kapatılıyor. Kaldıkları yerler elektrikli çitle çevriliyor. Kendilerini değersiz hissetmeleri için düzenli olarak aşağılanıyor. O hale getirilmiş ki, zavallı çocuklar ne yaptıklarının farkında bile değiller. Onlar için sıradan bir iş. Çocuklar farkında değil, peki o koca koca adamlar da mı farkında değil? Şimdi siz bunlara insan diyebilir misiniz? Bunlara hayvan denildiği takdirde, hayvanlara hakaret olmaz mı?

()
 
Linkler
Sesli-Resimli Namaz Rehberi ve Zaruri Dini Bilgiler
Sesli ve Görüntülü Yayınlar
Hakikat Kitabevi
Dinimizislam.com
Turktakvim.com
Namaz Vakitleri
Feraiz Programı
Feraiz Programı 2
Tarih Çevirme Programı
Huzura Doğru
İhlas.Net
Türkiye Gazetesi
Tarihi ve Dini Kasetler
Ramazan Ayvallı
 
Meşhur İslâm Büyüklerinden bazıları
Îmâm-ı A'zâm Ebû Hanîfe
Abdülkâdir Geylânî
İmam-ı Gazâlî
İmâm-ı Rabbânî
Hacı Bektâş-ı Velî
Mevlana Celâleddîn-i Rûmî
Akşemseddîn
Mevlânâ Hâlid-i Bağdâdî
Edebâlî (Üdebâlî)
Azîz Mahmûd Hüdâyî
Abdülhakîm Arvâsî
Hüseyin Hilmi Işık
Mustafa Sabri
M. Zâhid Kevserî